Technik serwisu MP - mobilny

  • HOPPECKE Polska
scheme imagescheme imagescheme image
HOPPECKE jest największym europejskim producentem przemysłowych systemów magazynowania energii. Od 1927 roku tworzymy rozwiązania, które wyznaczają kierunek rozwoju rynku baterii przemysłowych. W HOPPECKE cenimy naszych Pracowników, ponieważ dzięki nim osiągamy sukcesy. Dlatego reagujemy na ich potrzeby, zapewniając im bezpieczne i stabilne warunki pracy, możliwości rozwoju oraz przyjazną atmosferę, opartą na szacunku i partnerstwie. Do naszego zespołu poszukujemy ludzi z ENERGIĄ. Jeśli nie boisz się wyzwań oraz chcesz się rozwijać w międzynarodowej organizacji, dołącz do nas! Zapoznaj się z poniższą ofertą zatrudnienia!

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy Pracownika na stanowisko:

(Miejsce pracy: Poznań i okolice, północna i zachodnia część Polski,  województwa: wielkopolskie, zachodnio-pomorskie, lubuskie)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Przeglądy techniczne oraz montaże systemów zasilania z bateriami akumulatorów.
  • Naprawy, wymiany podzespołów i sprawdzanie poprawności działania systemów zasilania.
  • Konfiguracja urządzeń oraz sporządzanie raportów przy pomocy oprogramowania serwisowego.
  • Zbieranie informacji dotyczących ilości i rodzaju osprzętu bateryjnego, będącego na wyposażeniu klienta.
  • Gotowość do odbywania delegacji/wyjazdów służbowych (głównie Poznań i okolice, północna i zachodnia część Polski,  województwa: wielkopolskie, zachodnio-pomorskie, lubuskie).

WYMAGANIA

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku serwisanta urządzeń elektrycznych.
  • Wykształcenie techniczne (preferowane elektryczne lub elektroniczne).
  • Umiejętność obsługi komputera (MS Office), programy serwisowe.
  • Prawo jazdy kategorii B.

ZAPEWNIAMY

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Dofinansowanie do posiłków.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Ubezpieczenie grupowe na życie.
  • Dofinansowanie do wypoczynku oraz bony na święta.
  • Szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego.
  • Przyjazną atmosferę w pracy oraz dostęp do nowoczesnych rozwiązań.