Monter urządzeń elektrycznych

  • HOPPECKE Baterie Polska Sp. z o.o.
  • Doświadczenie zawodowe
scheme image
HOPPECKE jest największym europejskim producentem przemysłowych systemów magazynowania energii. Od 1927 roku tworzymy rozwiązania, które wyznaczają kierunek rozwoju rynku baterii przemysłowych. W HOPPECKE cenimy naszych Pracowników, ponieważ dzięki nim osiągamy sukcesy. Dlatego reagujemy na ich potrzeby, zapewniając im bezpieczne i stabilne warunki pracy, możliwości rozwoju oraz przyjazną atmosferę, opartą na szacunku i partnerstwie. Do naszego zespołu poszukujemy ludzi z ENERGIĄ. Jeśli nie boisz się wyzwań oraz chcesz się rozwijać w międzynarodowej organizacji, dołącz do nas! Zapoznaj się z poniższą ofertą zatrudnienia!

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy Pracownika na stanowisko:

(Miejsce pracy: Śródka, gm. Kleszczewo, powiat poznański)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Montaż prostowników przemysłowych i wykonywanie wiązek przewodów.
  • Wykonywanie testów elektrycznych i programowanie prostowników.
  • Kontrola stanu wyposażenia obszaru montażowego oraz stanu ilościowego komponentów elektronicznych.
  • Wypełnianie wymaganych dokumentów produkcyjnych.
  • Aktywny udział w opracowaniu dokumentacji technicznych oraz ścisła współpraca z kierownikiem działu.

WYMAGANIA

  • Wykształcenie min. zawodowe (elektryczne, elektroniczne lub pokrewne).
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy.
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i produkcyjnej.
  • Dobra organizacja pracy, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy oraz dokładność i dbałość o jakość wytwarzanego produktu.
  • Zaangażowanie w pracę oraz chęć brania udziału w usprawnianiu procesów i montowanych produktów.
Mile widziane:
  • Uprawnienia SEP do 1kV.
  • Umiejętność prefabrykacji szaf sterowniczych.
  • Umiejętność obsługi urządzeń kontrolno-pomiarowych.

ZAPEWNIAMY

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Prywatną opiekę medyczną oraz grupowe ubezpieczenie na życie.
  • Dofinansowanie do posiłków w firmowej stołówce.
  • Dofinansowanie do wypoczynku oraz bony na święta.
  • Szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego.
  • Przyjazną atmosferę w pracy oraz dostęp do nowoczesnych rozwiązań.
  • Imprezy okolicznościowe i integracyjne.