Regionalny kierownik sprzedaży

  • HOPPECKE Polska
  • Doświadczenie zawodowe
scheme image

HOPPECKE jest największym europejskim producentem przemysłowych systemów magazynowania energii. Od 1927 roku tworzymy rozwiązania, które wyznaczają kierunek rozwoju rynku baterii przemysłowych. W HOPPECKE cenimy naszych Pracowników, ponieważ dzięki nim osiągamy sukcesy. Dlatego reagujemy na ich potrzeby, zapewniając im bezpieczne i stabilne warunki pracy, możliwości rozwoju oraz przyjazną atmosferę, opartą na szacunku i partnerstwie. Do naszego zespołu poszukujemy ludzi z ENERGIĄ. Jeśli nie boisz się wyzwań oraz chcesz się rozwijać w międzynarodowej organizacji, dołącz do nas! Zapoznaj się z poniższą ofertą zatrudnienia!

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy Pracownika na stanowisko:

(Miejsce pracy: Kraków lub Katowice)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych oraz rozwój sprzedaży na powierzonym terenie (województwa: śląskie, świętokrzyskie, małopolskie oraz podkarpackie).
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z bieżącymi i nowymi partnerami biznesowymi.
  • Analiza rynku pod kątem potencjału rozwoju sprzedaży i monitorowanie działań konkurencji.
  • Realizacja zakładanych budżetów sprzedaży.
  • Wyjazdy do klientów na powierzonym regionie w celu przeprowadzenia spotkań handlowych, negocjacji i wizji lokalnych.
  • Doradztwo techniczne w obrębie oferowanych produktów, szkolenia klientów.
  • Przygotowywanie ofert i dokumentacji na potrzeby przetargów w oparciu o standardy firmy.
  • Reprezentowanie firmy na targach i konferencjach branżowych.
  • Współpraca z działem obsługi klienta i marketingu.

WYMAGANIA

  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność i łatwość w utrzymywaniu trwałych relacji z klientem zewnętrznym i zespołem.
  • Umiejętności prowadzenie skutecznych negocjacji.
  • Skuteczność w działaniu, orientacja na wynik oraz aktywne rozwiązywanie problemów.
  • Gotowość do częstych podróży służbowych w ramach podległych województw.
  • Znajomość narzędzi MS Office, prawo jazdy kat. B.
Mile widziane:
  • Wykształcenie wyższe na kierunku technicznym.
  • Doświadczenia w sprzedaży w branży energetycznej lub przemysłowej.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.
  • Podstawowa wiedza z zakresu elektrotechniki.

ZAPEWNIAMY

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym i polskim.
  • Profesjonalne wprowadzenie do firmy i szkolenie z zakresu oferowanych produktów wraz z niezbędnym wsparciem technicznym przy konstruowaniu ofert.
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń.
  • Narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy z możliwością użytkowania prywatnego.
  • Program rozwoju zawodowego i osobistego finansowany przez pracodawcę w ramach Akademii Hoppecke.
  • Dofinansowanie do wypoczynku, wyżywienia oraz bony na święta.
  • Prywatną opiekę medyczną oraz grupowe ubezpieczenie na życie.
  • Imprezy okolicznościowe i integracyjne.