Data Management Specialist

  • HOPPECKE Polska
scheme image

HOPPECKE jest największym europejskim producentem przemysłowych systemów magazynowania energii. Od 1927 roku tworzymy rozwiązania, które wyznaczają kierunek rozwoju rynku baterii przemysłowych. W HOPPECKE cenimy naszych Pracowników, ponieważ dzięki nim osiągamy sukcesy. Dlatego reagujemy na ich potrzeby, zapewniając im bezpieczne i stabilne warunki pracy, możliwości rozwoju oraz przyjazną atmosferę, opartą na szacunku i partnerstwie. Do naszego zespołu poszukujemy ludzi z ENERGIĄ. Jeśli nie boisz się wyzwań oraz chcesz się rozwijać w międzynarodowej organizacji, dołącz do nas! Zapoznaj się z poniższą ofertą zatrudnienia!

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy Pracownika na stanowisko:

(Miejsce pracy: Śródka, gm. Kleszczewo, powiat poznański)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Utrzymanie i rozwój bazy danych dot. rynku
  • Zbieranie informacji z różnych źródeł (wewnętrznych/zewnętrznych), ich konsolidacja, kontrola danych i założeń oraz tworzenie scenariuszy.
  • Śledzenie i badanie trendów międzybranżowych oraz analizowanie ich wpływu na rynek.
  • Tworzenie materiałów do użytku wewnętrznego i zewnętrznego.
  • Badanie i analiza rynku oraz konkurencji.
  • Udział w międzynarodowych badaniach rynku (m.in. analizy segmentowe, współpraca przy analizach obszarów biznesowych).
  • Wsparcie w przygotowywaniu międzynarodowych warsztatów i webinarów.
  • Wspieranie zespołu w codziennych działaniach.
Your responsibilities:
  • Maintenance and development of the market database.
  • Collecting the information from various internal/external sources, consolidating it, scrutinising data and assumptions and creating scenarios.
  • Following and exploring cross-industry trends and analysing their influence on the market.
  • Creating high-quality presentation materials for internal and external use.
  • Research and analysis of the market and competitive situation.
  • Participating in the international market research activities (including segment analyses, collaboration on business area analyses).
  • Supporting the preparation of international workshops and webinars.
  • Supporting the team in day-to-day business.

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe (preferowane studia techniczne lub w zakresie handlu).
  • Doświadczenie zawodowe w zarządzaniu danymi.
  • Wysoka motywacja do samodzielnej pracy, umiejętność analizowania danych i formułowania na ich podstawie wniosków.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Bardzo dobra znajomość środowiska MS Office.
  • Doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Proaktywność i zorientowanie na wyniki.
  • Otwartość na zmiany i zdolność do myślenia poza schematami.
Our requirements:
  • Completed studies in the commercial or technical field or comparable training.
  • First professional experience in data management.
  • Highly motivated to work independently on topics via desktop research.
  • Passion for numbers and analytical way of thinking.
  • Confident in the MS Office environment.
  • Excellent written and spoken English.
  • Proactive and result-oriented.
  • Open to change and able to think outside of the box.

ZAPEWNIAMY

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Dofinansowanie do posiłków w firmowej stołówce.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Ubezpieczenie grupowe na życie.
  • Możliwość pracy zdalnej.
  • Dofinansowanie do wypoczynku oraz bony na święta.
  • Szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego.
  • Przyjazną atmosferę w pracy oraz dostęp do nowoczesnych rozwiązań.
  • Imprezy integracyjne.
Benefits:
  • Stable employment based on an employment contract.
  • Remote working.
  • Attractive salary and package of benefits.
  • Training and professional development opportunities.